300 ₴
Відкритий Флісовий Мішечок - Будиночок для гризунів, морських свинок, їжачків, крисок
Відкритий мішечок з вушками для Ваших улюбленців.
Відкритий вхід полегшить Вашому вихованцеві вхід в мішечок
Будиночок для Вашого улюбленця - морської свинки, кошеня, щеня, їжачка і не тільки.
Зшитий з якісних матеріалів - бавовна, фліс та напіввовняної стьобаний ватин.
Розмір
Довжина - 30 см,
Ширина - 25 см
Можливий пошив під замовлення з вибором кольорів тканини, які на даний момент є в наявності, різних розмірів
Телефонуйте
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШІТЬ - ЦІЛОДОБОВО
Вказавши КОД товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |