



100 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
КВАРЦОВІ ГОДИННИКОВІ МЕХАНІЗМИ
З ПЛАВНИМ ХОДОМ
Довжина штока 12 мм, довжина різьби 5 мм
Комплект срібних стрілок Довжина Хвилинної стрілки – 117 мм. Довжина Годинникової стрілки – 82 мм. Довжина Секундної Стрілки – 110 мм.
для настінних годинників, календарів та сувенірної продукції
На відміну від конкурентів, ми вказуємо ціну на повний
комплект, а не на механізм окремо!
Кварцевий годинниковий механізм
з плавним ходом
У кварцових годинникових механізмах з плавним ходом секундна
стрілка робить повний оборот за
360 імпульсів. Тим самим досягається візуально Плавний, без
ривків, хід секундної стрілки.


Комплект включає:
1) Кварцевий годинниковий механізм
Розміри: 56 х 56 х 16мм
Довжина штока 12 мм, довжина різьби 5 мм

2) Набір стрілок (годинна, хвилинна, секундна - дивіться на фото)
кріпильну гайку і шайбу
Комплект срібних стрілок
Довжина Хвилинної стрілки – 117 мм.
Довжина Годинникової стрілки – 82 мм.
Довжина Секундної Стрілки – 110 мм.
Телефонуйте нам за телефонами
+38-066-8- 999-818
+38-098-422-73-10
+38-063-808-72-39 Viber, Вайбер, Пишіть - Цілодобово.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | КИТАЙ |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | Тихий - Плаваючий - Плавний |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |