



від 125 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Годинниковий Механізм із Плаваючим Ходом для Настінного Годинника
Довжина Штока 18мм Різьбленням 12мм
з Петлею на Корпусі
Комплект Срібних Стрілок № 9
Довжина Хвилинної Стрілки - 127 мм
Довжина Годинникової Стрілки - 93 мм
Довжина Секундної Стрілки - 110 мм
На відміну від конкурентів, ми вказуємо ціну на повний комплект,
а не на механізм окремо!

Це Важливо Розуміти!
Кварцевий Годинниковий Механізм з Плавним Ходом
Даний Кварцевий Годинниковий механізм, має Плавний хід, він не буде Вам заважати своїм тиканьем, як механізми
з Дискретним ходом ( 60 імпульсів за хвилину - Цокає).
З його допомогою Ви можете легко відремонтувати свої поламані годинники,
або створити свої унікальні настінні годинники, прикрасивши ними свій інтер'єр.
Якщо Ваша сім'я оцінить виріб гідно, по мимо похвал Ви можете придбати хороше Хобі,
яке крім задоволення може принести непоганий дохід.

Комплект включає:
1) Кварцовий годинниковий механізм
Довжина штока: 18 мм,
Довжина різьби: 12 мм
Діаметр різьби штока - 7.6 мм
Розміри корпусу: 56 х 56 х 16мм

2) Набір стрілок (годинна, хвилинна, секундна - дивіться на фото)
кріпильну гайку і шайбу
Комплект Срібних Стрілок № 9
Довжина Хвилинної Стрілки - 127 мм
Довжина Годинникової Стрілки - 93 мм
Довжина Секундної Стрілки - 110 мм
Як підібрати годинниковий механізм при його заміні.
ЗРОБІТЬ ГОДИННИК СВОЇМИ РУКАМИ
Телефонуйте нам за телефонами
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber, Вайбер, Пишіть - Цілодобово.
( Зазначивши Код товару, що Вас цікавить )

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Тип годин | Настінні |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Габаритні розміри годин | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 7.6 мм |
| Довжина Штока мм | 18 |
| Додаткові характеристики годин | |
| Маятник | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 1.6 |
| Ширина див. | 5.6 |
| Циферблат | немає |
| Довжина см | 5.6 |
| Діаметр штока мм | 7.6 |
| Хід механізму | Плавальний-Плавний |
| Довжина Штока | 18 мм |
| Довжина Різьби | 12 |