



250 ₴
Флісовий Мішечок для гризунів, морських свинок, їжаків, щурів
Будиночок для вашого улюбленця - морської свинки, цуценя, їжака і не тільки.
Виготовлений з якісних матеріалів - бавовна, фліс і напіввовняний стьобаний ватин.
Розмір
Довжина - 30 см
Ширина - 25 см
УВАГА!
МІШЕЧКИ В ОГОЛОШЕННІ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД ВИРОБІВ, ЯКІ НА ДАНИЙ МОМЕНТ Є В НАЯВНОСТІ!
Уточнюйте наявність мішечка, що Вам сподобався.
Можливе пошиття на замовлення з вибором кольору тканини, які на даний момент є в наявності, різних розмірів
Робіть Замовлення Вказавши нам КОД товару.
Дзвоніть
+38-066-8- 999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 50 мм |