90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Рушники Вафельні Для тварин "Усмішки"
Рушники Вафельні Для тваринних "Усмішки" для лазневих процедур Ваших улюбленців.
Принт — веселі мордочки не залишать Вас байдужими
Розмір - 73 см, 45 см
Телефонуйте нам по телефонам
+38-066-8-999-818
+38-098-8- 992-797
+38-063-808-72-39 Viber ПІШТЕ — КРУГЛОСУТНО
Указав нам КОД товара.
Телефонуйте нам по телефонам
+38-066-8-999-818
+38-098-422-73-10
+38-063-808-72-39 Viber ПИШИТЕ!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі |
| Розміри | |
| Висота | 0.2 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 73 мм |